Doręczyciel InPost Leżajsk, Nowa Sarzyna i okolice

KONTAKT

Leżajsk - Dodane przez jaroslaw.inpost (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doręczyciel InPost Leżajsk, Nowa Sarzyna i okolice

W związku z dynamicznym rozwojem firmy InPost Sp. z o. o., Oddział w Jarosławiu zatrudni 6 pracowników na stanowisko: DORĘCZYCIEL.

MIEJSCE PRACY: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Kuryłówka, Grodzisko, Wierzawice, Żołynia i okolice.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- odbiór przesyłek z siedziby oddziału / Punktu Obsługi Klienta,
- dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
- dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek,
- budowanie swoją postawą pozytywnego wizerunku firmy InPost wśród klientów.

WYMAGANIA:
- dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista,
- dyspozycyjność i punktualność,
- uczciwość i rzetelność,
- zaświadczenie o niekaralności,
- własny samochód osobowy oraz czynne prawo jazdy.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
- umowę zlecenie na czas nieokreślony - pełny etat,
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- zwrot za paliwo.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: jaroslaw . inpost (at) gmail . com, wpisując w temacie PRACA - Doręczyciel. Bez tego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Mapa LeżajskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doręczyciel InPost Leżajsk, Nowa Sarzyna i okolice

Polecane, ciekawe strony z Leżajska. Prowadzisz serwis o Leżajsku lub zwiazany z Leżajsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leżajsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leżajska: Łańcut ogłoszenia - Jarosław darmowe ogłoszenia - Biłgoraj ogłoszenia bezpłatne - Rzeszów ogłoszenia - Stalowa Wola sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję