Frezer CNC

KONTAKT

Leżajsk - Dodane przez praca15 (osoba prywatna) -

Frezer CNC

Pełna treść ogłoszenia Frezer CNC

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla swojego klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC
Nr referencyjny: 16/09/2015/PL
Lokalizacja: Wola Rafałowska

Opis stanowiska:
- obsługa frezarek sterowanych numerycznie
- dobór i analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
- pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
- przygotowanie programów na proste detale

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
- znajomość rysunku technicznego
- minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Ustawiacz / Operator z umiejętnością programowania z funkcji kodów maszyny
- znajomość obsługi maszyn CNC
- znajomość i umiejętność pracy na frezarkach

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV zawierającego zapis:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine
Sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 27 G, 35-310 Rzeszów moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w tym na przekazanie danych do Partnerów Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą
z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" .
W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska oraz numer referencyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mapa LeżajskProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Frezer CNC

Polecane, ciekawe strony z Leżajska. Prowadzisz serwis o Leżajsku lub zwiazany z Leżajsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leżajsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leżajska: Łańcut ogłoszenia - Jarosław darmowe ogłoszenia - Biłgoraj ogłoszenia bezpłatne - Rzeszów ogłoszenia - Stalowa Wola sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję