KIEROWNIK CENTRUM MAGAZYNOWEGO

KONTAKT

Nisko - Dodane przez tarnow.konarskiego (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KIEROWNIK CENTRUM MAGAZYNOWEGO

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr. ref. KCMAN/PKP/61

Miejsce pracy : Nisko
Rodzaj umowy: umowa o pracę stałą

Opis stanowiska:
Kierowanie pracą podległych kilkudziesięciu pracowników
Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie działalności związanej z funkcjonowaniem magazynu
Odpowiedzialność za dystrybucję na terenie Polski oraz eksport
Zapewnienie efektywności funkcjonowania magazynu oraz usprawnienie procesów magazynowych
Odpowiedzialność za merytoryczną zawartość oraz prawidłowy obieg informacji i dokumentów magazynowych
Nadzór nad przyjęciem, przechowywaniem, wydawaniem towarów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji
Aktywny udział w projektach magazynowych
Monitoring procesów spedycji realizowanych przez firmy spedycyjne
Kontrola nad przestrzeganiem zasad BHP i przepisów przeciwpożarowych
Stała współpraca z działem sprzedaży, zakupów oraz logistyki
Ograniczenie do minimum strat magazynowych

Wymagania:
Wyższe wykształcenie (mile widziane z zakresu logistyki)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 5 lat)
Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową
Szeroko rozwinięte umiejętności zarządzania pracą podległego zespołu (kilkadziesiąt osób)
Znajomość zasad dotyczących gospodarki magazynowej oraz obiegu dokumentacji magazynowej
Doświadczenie w pracy z bazami danych
Doskonała znajomość systemów komputerowych klasy ERP oraz WMS
Świadomość kosztowa
Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaradność
Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
Przedsiębiorczość
Otwartość na zmiany
Prawo jazdy

Oferta:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nr ref.).

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa NiskoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - KIEROWNIK CENTRUM MAGAZYNOWEGO

Polecane, ciekawe strony z Leżajska. Prowadzisz serwis o Leżajsku lub zwiazany z Leżajsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leżajsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leżajska: Łańcut ogłoszenia - Jarosław darmowe ogłoszenia - Biłgoraj ogłoszenia bezpłatne - Rzeszów ogłoszenia - Stalowa Wola sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję