MENADŻER - DRB Centrum Odszkodowań

KONTAKT

Leżajsk - Dodane przez praca12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MENADŻER - DRB Centrum Odszkodowań

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej
działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Agentów oraz Menadżerów
z terenu całego kraju.

Opis stanowiska:
reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
tworzenie własnej struktury przedstawicieli, prowadzenie rekrutacji, zarządzanie zespołem
sprzedażowym oraz szkolenia,
dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.

Mile widziane:
doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.),
dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją
działalność i zarobić dodatkowe pieniądze:
Rehabilitacja-fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści,
Motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
Finansowa - konsultanci oraz doradcy finansowi
Pracownicy Badań Rynku i Opinii Publicznej
Handel, Usługi,
Studenci,
BHP,
MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.

Oferujemy:
pracę w dynamicznym otoczeniu,
indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,
wysokie wynagrodzenia prowizyjne,
finansowanie samochodów,
wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

praca @ drbpodkarpacie.pl

Proszę o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mapa LeżajskProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - MENADŻER - DRB Centrum Odszkodowań

Polecane, ciekawe strony z Leżajska. Prowadzisz serwis o Leżajsku lub zwiazany z Leżajsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leżajsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leżajska: Łańcut ogłoszenia - Jarosław darmowe ogłoszenia - Biłgoraj ogłoszenia bezpłatne - Rzeszów ogłoszenia - Stalowa Wola sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję