Telefonicznej Obsługi Klienta

KONTAKT

Leżajsk - Dodane przez praca13 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Telefonicznej Obsługi Klienta

Careyou Allfinance to agencja ubezpieczeniowo-finansowa. Doświadczenie w branży, wiedza zespołu sprawia, że Firma cieszy się niekwestionowaną reputacją na rynku. Oferujemy odbycie płatnego stażu a następnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy.

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Opis stanowiska:
- Nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami.
- Aktualizacja i weryfikacja danych zawartych w bazie klientów.
- Umawianie handlowców na spotkania
- Obsługa obecnych klientów
- Obsługa systemu CRM.
- Aktywne pozyskiwanie leadów.

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.
- Umiejętność samodzielnego budowania scenariuszy rozmów.
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem.
- Samodzielność w działaniu.
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Stawkę godzinną 6 zł + premie
- Pracę w profesjonalnym, kilkuosobowym zespole.
- Dobrą atmosferę w pracy.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń za pomocą przycisku APLIKUJ lub przesłać CV wraz ze zdjęciem na adres: praca [małpka] careyou pl

W temacie podając nr ref. DZE/TEL/LEZ.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu nawiązania współpracy zgodnie z przepisani ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Mapa LeżajskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Telefonicznej Obsługi Klienta

Polecane, ciekawe strony z Leżajska. Prowadzisz serwis o Leżajsku lub zwiazany z Leżajsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leżajsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leżajska: Łańcut ogłoszenia - Jarosław darmowe ogłoszenia - Biłgoraj ogłoszenia bezpłatne - Rzeszów ogłoszenia - Stalowa Wola sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję